سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

تاثیرات استفاده از روغن موی دتیان چیست؟

اسیدهای آمینه ضروری ودرصد بالای ویتامین موجود در روغن های گیاهی آرگان، بادام و لاواندر داخل مو نفوذ کرده و رطوبت و غذای لازم جهت ترمیم موهای آسیب دیده را تامین کرده و موجب نرمی و درخشندگی مو می شوند.
روغن آرگان طبیعی حاوی آنتی اکسیدان، اسیدهای چرب ضروری و ویتامین ای می باشد که الاستیسیته مو را افزایش داده و رطوبت مو را تامین کرده و آن را نرم و درخشان می کند.
روغن بادام حاوی مقادیر بالایی از پروتئین، اسیدهای چرب امگا ۹ و ویتامین می باشد که منجر به تقویت و درخشندگی مو می شودروغن بادام به عنوان یک امولینت به ترمیم موهای آسیب دیده کمک کرده و مو را نرم و لطیف می کند.
روغن لاواندر (اسطوخودوس) به افزایش سرعت رشد موها و همچنین افزایش ضخامت مو کمک می کندهمچنین به عنوان یک مزیت ویژه، لاواندر بوی بسیار دلپذیری دارد که منجر به آرامش سیستم عصبی می شود.

روغن ترمیم کننده موی دتیان مناسب چه موهایی می باشد؟

روغن موی ترمیم کننده دتیان حاوی روغن های مغذی و مفید جهت ترمیم موهای آسیب دیده ناشی از رنگ، دکلره، خشکی و عوامل محیطی می باشدروغن های گیاهی مورد استفاده در فرمولاسیون این محصول کاملا در کوتیکول مو نفوذ کرده و رطوبت لازم جهت حفظ سلامت مورا تامین می نماینددر نتیجه این محصول جهت ترمیم و تغذیه موهای رنگ شده، دکلره شده، موهای فر و موهای وز مناسب می باشد

تفاوت بین عصاره و روغن اسانسی چیست؟

تفاوت بین اسانس و عصاره:
اسانس یا روغن اسانسی ترکیبی غلیظ از ترکیبات آروماتیک و فرار گیاه میباشد که عمدتا به روش تقطیر به دست می آید. ولی عصاره از قرار دادن گیاه در حلال های مختلف و سپس صاف کردن مخلوط حاصل به دست می آید، در نتیجه عصاره علاوه بر ترکیبات موثر گیاه حاوی مقادیر زیادی حلال می باشد. در صورتیکه روغن اسانسی فاقد هر گونه حلالی است.
چهار تفاوت عمده اسانس و عصاره به شرح زیر می باشد:
۱. اسانس ها حاوی مقادیر بیشتری از ترکیبات آروماتیک نسبت به عصاره ها می باشند.
۲. تعدادی از گیاهان فاقد اسانس هستند ولی با این وجود امکان عصاره گیری از آنها وجود دارد.
۳. عصاره ها به روش های آسان تری قابل تهیه هستند ولی اسانس گیری نیاز به تجهیزات و دستگاه های خاص دارد.
۴. برای به دست آوردن اسانس گیاه بیشتری نسبت به عصاره مورد نیاز است زیرا اسانس گیری بسیار پیچیده تر از عصاره گیری می باشد و به دلیل عدم وجود حلال در محصول نهایی مقدار زیادی گیاه برای تهیه مقدار کمی اسانس مورد نیاز است.

روغن های اسانسی در کدام صنایع کاربرد دارند؟

از آنجا که روغن های اسانسی محصولات کاملا طبیعی و فاقد هر گونه حلالی هستند عمدتا در صنایع حوزه سلامت مورد استفاده قرار می گیرند، که عبارتند از: صنایع دارویی، غذا و نوشیدنی، آرایشی و بهداشتی، محصولا مراقبت از پوست و مو، صنایع شوینده، اسپا و آروماتراپی.

کاربرد روغن های اسانسی در صنایع آرایشی-بهداشتی چه می باشد؟

روغن های اسانسی به دلیل خواص فراوانی که دارند در محصولات آرایشی، مراقبت از پوست و مو و محصولات بهداشتی مورد مصرف قرار میگیرند. در ادامه به تعدادی از کاربردهای روغن های اسانسی در محصولات نامبرده اشاره خواهد شد:

  • تعدادی از روغن های اسانسی به دلیل دارا بودن خاصیت ضد التهابی در بسیاری از محصولات مخصوص کودکان و پوست های حساس مورد استفاده قرار می گیرند مانند لاواندر و بابونه

  • تعدادی دیگر از روغن های اسانسی جهت تنظیم ترشح چربی پوست در محصولات مخصوص پوست های چرب مورد استفاده قرار میگرند مانن روغن درخت چای

  • در محصولات مراقبت از مو نیز روغن های اسانسی جهت کاهش موخوره و شوره، افزایش سرعت رشد مو و افزایش استحکام مو مورد استفاده قرار می گیرند مانند روغن رزماری

  • در محصولات گیاهی و ارگانیک مراقبت از لب مانند انواع بالم ها و رژلب ها از روغن های اسانسی نظیر لیمو و پرتقال برای حفظ رطوبت پوست و همچنین ایجاد طعم دلپذیر استفاده می شود.

نحوه اثر گزاری روغن موی دتیان به چه صورت است؟

اسیدهای آمینه ضروری ودرصد بالای ویتامین E موجود در روغن های گیاهی آرگان، بادام و لاواندر داخل مو نفوذ کرده و رطوبت و غذای لازم جهت ترمیم موهای آسیب دیده را تامین کرده و موجب نرمی و درخشندگی مو می شوند.

روغن آرگان طبیعی حاوی آنتی اکسیدان، اسیدهای چرب ضروری و ویتامین ای می باشد که الاستیسیته مو را افزایش داده و رطوبت مو را تامین کرده و آن را نرم و درخشان می کند.

روغن بادام حاوی مقادیر بالایی از پروتئین، اسیدهای چرب امگا ۹ و ویتامین E می باشد که منجر به تقویت و درخشندگی مو می شود. روغن بادام به عنوان یک امولینت به ترمیم موهای آسیب دیده کمک کرده و مو را نرم و لطیف می کند.

روغن لاواندر (اسطوخودوس) به افزایش سرعت رشد موها و همچنین افزایش ضخامت مو کمک می کند. همچنین به عنوان یک مزیت ویژه، لاواندر بوی بسیار دلپذیری دارد که منجر به آرامش سیستم عصبی می شود.

از ما بپرسید